معین اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت

معین: اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت مقایسه moghayese sorat internet

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زندان یا قلعه دست نیافتنی تیم ملی؟

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو تحت سخت‌ترین تدابیر امنیتی هم از سوی فیفا و هم کارلوس کی‌روش تمرین می‌کند. 

زندان یا قلعه دست نیافتنی تیم ملی؟

زندان یا قلعه دست نیافتنی تیم ملی؟

عبارات مهم : برزیل

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو تحت سخت ترین تدابیر امنیتی هم از سوی فیفا و هم کارلوس کی روش تمرین می کند.

به گزارش خبرآنلاین؛ کارلوس کی روش و فیفا دست به دست هم داده اند تا تیم ملی شرایطی خاص را در روسیه سپری کند. تمرینات تیم ملی به کلی بسته هست. یعنی تقریبا همه چیز پلمپ هست. درهای تمرین را بسته اند. تقریبا همه خروجی های کمپ بسته است . همه چیز را پلمپ می کنند. این قدر حساسند که پلمپ ها را در وقت رفت و بازگشت تیم تطبیق می دهند.

تهدید های امنیتی باعث شده است تا این قدر حساسیت ها اوج باشد.مثلا بازیکنان هر روز و در تمام 24 ساعت شاهد ماموران پلیسی هستند که همه جا را بسته اند و کشیک می دهند. این فقط ولی پلیس ها نیستند که فضا را امنیتی کرده اند. کی روش در همان تیم ملی هم لایه های امنیتی گذاشته هست. کسی حق ندارد وارد محدوده بازیکنان شود. فضای کاری کادرفنی کاملا بسته است و همراهان تیم می گویند او حتی این سخت گیری هایش را خیلی بیش از دوره برزیل کرده است.

زندان یا قلعه دست نیافتنی تیم ملی؟

کی روش در برزیل حتی معاون وقت وزیر ورزش را که در کمپ بود به اطراف تیمش راه نمی داد و حالا این سخت گیری ها زیاد هم هست.سرمربی البته جهت تیمش تلاش می کند مدام برنامه هایی بگذارد تا روحیه ها اوج باشد.درباره خودش می گویند تا 4 بامداد ، هر روز جلسه دارد و تعبیرشان این است که نیمه های شب مثل روح سرگردان ، کاپ کافه ای در دست ، در راهروها می گردد و با صورت ای متفکر به کار بزرگی که دارد فکر می کند. او هنوز اماهایی در ذهنش دارد که برایش اینگونه سرگردان به همه چیز فکر می کند و هنوز همان طور که می گوید برایش به قطعیت نرسیده است.سرمربی تیم ملی حالا با ضرب دیدگی طارمی و درد دوباره پای اشکان ، چالش هایش زیاد از قبل کرده است.

در همه این روزهای سخت و پیچیده ولی او طوری با اعتماد به نفس جهت خارجی ها از تیم ملی و موفقیت می گوید که باعث شود امیدوار بمانیم و باور کنیم با همه مشکل هایی که فرزند ها در مسیر جام جهانی طی می کنند ، امیدهای مان زنده بماند.

تیم ملی فوتبال کشور عزیزمان ایران در کمپ لوکوموتیو تحت سخت‌ترین تدابیر امنیتی هم از سوی فیفا و هم کارلوس کی‌روش تمرین می‌کند. 

واژه های کلیدی: برزیل | زندان | بازیکنان | کارلوس کی روش | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz