معین اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت

معین: اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت مقایسه moghayese sorat internet

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری یک سیاهپوست جهت نخستین بار عالی ترین بازیگر تلویزیون شد ، «پست» و «دانکرک» دست خالی برگشتند

در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ یکی از غیر منتظره‌ترین اتفاقات رخ داد و آن دست خالی رفتن استیون اسپیلبرگ با فیلم «پُست» بود که با وجود ۶ نامزدی هیچ جایزه‌ای

یک سیاهپوست جهت نخستین بار عالی ترین بازیگر تلویزیون شد ، «پست» و «دانکرک» دست خالی برگشتند

«پست» و «دانکرک» دست خالی برگشتند/ یک سیاهپوست جهت نخستین بار عالی ترین بازیگر تلویزیون شد

عبارات مهم : جایزه

در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب ۲۰۱۸ یکی از غیر منتظره ترین اتفاقات رخ داد و آن دست خالی رفتن استیون اسپیلبرگ با فیلم «پُست» بود که با وجود ۶ نامزدی هیچ جایزه ای دریافت نکرد.

به گزارش گروه سینمای خبرگزاری فارس به نقل از هالیوود ریپورتر و نیویورک تایمز، بامداد امروز در مراسم اهدای جوایز گلدن گلوب غیر منتظره ترین رویداد، دست خالی رفتن استیون اسپیلبرگ با فیلم «پُست» بود که با وجود ۶ نامزدی هیچ جایزه ای دریافت نکرد. «مریل استریپ» و «تام هنکس» جهت همین فیلم که جهت نخستین بار در یک پروژه همکاری می کردند نیز جایزه ای دریافت نکردند. بعد از آن فیلم «دانکِرک» یکی از فیلم هایی بود که انتظار می رفت جوایزی دریافت کند که دست خالی از این مراسم رفت.

فیلم های «مرا با نام خود صدا بزن»، «تمام پول های دنیا» و «برو بیرون» نیز که از گزینه های دریافت جایزه بودند، دست خالی گلدن گلوب را ترک کردند.

برای نخستین بار در تاریخ این مناسبت یک سیاه پوست جایزه عالی ترین هنرپیشه نقش مهم درام مجموعه تلویزیونی را کسب کرد که این جایزه به «استرلینگ کی براون» جهت بازی در فیلم «این ما هستیم» رسید.

در بخش تلویزیونی فیلم «بِت و جُوان» که در چهار بخش نامزد شده است بود نتوانست هیچ جایزه ای بگیرد و بزرگ ترین ناکام بخش تلویزیونی گلدن گلوب بود.

از بااهمیت ترین نمودهای مراسم گلدن گلوب دیشب پوشیدن لباس سیاه در جنبش به اصطلاح «من هم» بود که اعتراض بازیگران و صورت های معروف بویژه بانوان را به تعرض جنسی در هالیوود و رسوایی های بیشمار اخیر نشان می داد.

اُپرا وینفری یکی از معروف ترین مجری های دنیا که جایزه «یک عمر دستاورد هنری» را دریافت کرد نافذ ترین سخنان را در مورد تعرض جنسی به زنان در هالیوود را بیان کرد که تمام حضار در سالن هتل بِوِرلی لس آنجلس را تحت تاثیر قرار داد که دقایقی جهت او ایستادند و دست زدند.

«ست مِیِر» مجری مهم هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلوب نخستین کلامش را که خوش آمد گویی بود اینچنین بیان کرد: «سلام بر بانوان و باقیمانده آقایان». مِیِر با این شروع عنوان «هاروی وِینستاین» که از بزرگ ترین تهیه کنندگان هالیوود و از بزرگ ترین تجاوزگران جنسی بود، پیش کشید و با کنایه و مزاح گفت: «آقای وینستاین کمی ناخوش است و مسئله معنوی دارد، عقلش هم معیوب شده، با او کار نکنید که برایتان دردسرساز می شود!»

با این سخنان ست میر رسماً عنوان تعرضات جنسی در این مراسم مطرح شد و بسیاری از بازیگران و صورت های معروف به این معضل گسترده هالیوود اشاره کردند که بااهمیت ترین و تاثیرگزارترین سخنان را اُپرا وینفری بیان کرد.

یک سیاهپوست جهت نخستین بار عالی ترین بازیگر تلویزیون شد ، «پست» و «دانکرک» دست خالی برگشتند

واژه های کلیدی: جایزه | دریافت | هالیوود | بازیگران | معروف ترین | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz