معین اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت

معین: اینترنت مقایسه همراه سرعت اینترنت مقایسه moghayese sorat internet

گت بلاگز اخبار حوادث دستگیری ۲۰ شایعه‌ساز زلزله در اینترنت

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری شایعه‌سازان و ملتهب‌کنندگان امنیت عمومی بعد از وقوع زمین زلزله ۵.۲ ریشتری در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. 

دستگیری ۲۰ شایعه‌ساز زلزله در اینترنت

دستگیری ۲۰ شایعه ساز زلزله در فضای مجازی

عبارات مهم : اخبار

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری شایعه سازان و ملتهب کنندگان امنیت عمومی بعد از وقوع زمین زلزله ۵.۲ ریشتری در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در حاشیه طرح جمع آوری معتادان و خرده فروشان مواد مخدر راجع به کارها پلیس در زلزله اظهار کرد: دقایقی بعد از زلزله تمامی نیروهای پلیس در سطح پایتخت به آماده باش کامل درآمده و کارها خود جهت تأمین امنیت و همچنین روان سازی ترافیک را در دستور کار قرار دادند.

دستگیری ۲۰ شایعه‌ساز زلزله در اینترنت

رحیمی با بیان اینکه مأموران پلیس در حوزه ترافیک و ایمنی نیز به حالت آماده باش درآمدند، گفت: همچنین گروهی از مأموران پلیس فتا نیز رصد و پایش اینترنت را در دستور کار قرار دادند.

او با بیان اینکه به همین جهت و طی روزهای اخیر ۲۰ نفر از افرادی که اقدام به شایعه سازی از وقوع زلزله و انتشار اخبار کذب و نادرست در اینترنت کرده بودند، دستگیر شدند، افزود: پلیس فتا این افراد را رصد کرده و اقدام به دستگیری آنان کرد.

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری شایعه‌سازان و ملتهب‌کنندگان امنیت عمومی بعد از وقوع زمین زلزله ۵.۲ ریشتری در پایتخت کشور عزیزمان ایران خبر داد. 

وی با بیان اینکه اقدام این افراد باعث جریحه دار کردن افکار عمومی و استرس مردم شده است بود، ادامه داد: امروز نیز تعدادی از این شایعه سازان به پلیس فتا احضار شده است و به دستگاه قضایی معرفی خواهند شد.

رئیس پلیس پایتخت در عین حال به شهروندان نیز توصیه کرد که اخبار را تنها از رسانه های رسمی و منابع معتبر پیگیری کرده و به سودجویانی که با مقاصد متفاوت از جمله زیاد کردن دنبال کننده در کانال ها و صفحات شخصی خود هستند، توجه نکنند.

واژه های کلیدی: اخبار | امنیت | زلزله | دستگیری | اینترنت | پلیس پایتخت | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz